Кредитні картки

[wptb id=422]

віртуальна кредитна картка

Віртуальна кредитна картка – це одна з банківських послуг, яка передбачає використання певної суми кредитних коштів, що зберігаються на цій картці. З упевненістю можна сказати, що це – найпопулярніша банківська послуга серед українського споживача і з нею можна ознайомитись у нашому рейтингу банківських карток, щоб зрозуміти яку банківську картку вибрати. На такій карті є ліміт суми, що встановлюється банком-емітентом, залежно від платоспроможності клієнта. Якщо клієнт дисциплінований, вчасно вносить відсотки за використаний кредит (і навіть тіло кредиту), банк здебільшого через певний час підвищує кредитний ліміт. Таким чином, банківська установа заохочує клієнта за хорошу кредитну історію.

Якщо ж виплати за «кредиткою» затримуються або не здійснюються зовсім, клієнт може потрапити до так званого «чорного списку» людей з негативною кредитною історією. Це може призвести до того, що людині буде складно оформити кредит іншого формату не тільки в цьому банку, а й в інших банках країни.

Усі українські банки пропонують послугу їхнього оформлення. Понад те, у багатьох банках цю карту «нав’язують» клієнту, навіть якщо він оформляє звичайну (дебетову) картку чи споживчий кредит. Цей маркетинговий хід вже давно зарекомендував себе як успішний, оскільки статистика стверджує, що переважна кількість клієнтів, які мають на руках кредитну картку, рано чи пізно скористаються цими засобами.

Оформляється кредитка без довідки про доходи у більшості банків, що функціонують на ринку України. Клієнт зобов’язаний надати лише паспорт та ідентифікаційний код. Так званий «грейс-період» – це одна з переваг віртуальної кредитної картки. Грейс-період – це пільговий термін використання кредитних грошей без необхідності сплачувати банку відсотки за витрачену суму. Якщо клієнт встигає повністю сплатити заборгованість протягом пільгового періоду, він нічого не платить банку. Оптимальний варіант Ви зможете підібрати у рейтингу банківських карток вище.

Віртуальна кредитна картка. як вибрати найкращу?

Яку банківську картку вибрати? Тільки шляхом вивчення та порівняння даної банківської послуги у кількох (а краще десяти) банках України. Необхідно звертати увагу на кілька параметрів під час оформлення.

  • Пільговий період. Один банк надає безкоштовне використання коштів на 30 днів, інший – на 90.
  • Відсотки за використаний кредитний ліміт. Чим він більше, тим більше банк отримує прибутку і тим більше ви будете змушені платити за цю послугу.
  • Відсотки за зняття готівки. Деякі банки надають можливість знімати готівку з таких карток. Проте потрібно уточнювати відсотки за цю послугу.
  • Якщо терміново потрібна певна сума грошей, порівняйте умови оформлення звичайного фінансового кредиту. Часто віртуальна кредитна картка використовується саме для розрахунку за товари та послуги.

Найпоширеніші умови використання та пільги

Майже всі вони мають пільговий період. У середньому це 45 календарних днів. Проте деякі банки таку послугу за своєю кредиткою не надають. Також необхідно знати, що комісія за зняття готівки стягується з клієнта майже завжди. Іноді цифра може сягати 5% від суми. Кожна кредитка має встановлений банком ліміт. Якщо ви вперше користуєтеся послугою банку, будьте готові до того, що вам буде встановлено мінімально можливий ліміт. Про підвищення кредитного ліміту йшлося вище.

Також деякі банки можуть встановлювати відсотки обслуговування неактивних карток. Цей інструмент застосовується для стимулювання клієнтів використовувати кредитку постійно. Найчастіше одні вигідні умови за кредитками компенсуються іншими. Наприклад, за тривалого пільгового періоду банк може знімати більший відсоток за використання кредитних коштів. І навпаки.

Два приклади найкращих карт

Пропонуємо до вашої уваги порівняльну характеристику двох найкращих кредиток. Перша кредитка monobank карта, поява якої свого часу наробила багато галасу. Законодавець моди категорії на кешбек, реальна річна процентна ставка за карткою 44,12% річних. Друга кредитна карта від Sportbank — Кредитний ліміт до 100 000 грн на будь-які потреби. Перший пільговий період — до 120 днів, усі наступні — до 62 днів*.

Як можна оформити та замовити кредитну картку онлайн?

Віртуальна кредитна картка – ще одна перевага, яка дозволяє клієнту замовити картку через цифровий банкінг (спеціальний додаток банку) або через сайт фінансової установи, не виходячи з дому. Деякі банки навіть надають послугу доставки готових карток додому через кур’єрську службу. Також оформлення картки онлайн можна зробити не лише через сайт банку, але через сайти-партнери. Зараз в інтернеті є багато ресурсів, які надають вичерпну фінансову інформацію про банківські продукти, їхню порівняльну характеристику, в тому числі, і про карти.

Кредит Всем зібрав для Вас свіжу інформацію за процентними ставками та тарифами на випуск та обслуговування кредитних карт українських банків.

Перевагою кредитних карток перед дебетовими картками є можливість здійснювати покупки або отримувати готівку, суми яких більші, ніж залишок на картковому рахунку. Таким чином, кредитна картка може бути корисною у будь-якій непередбаченій ситуації. У разі отримання грошей у кредит за кредитною карткою, на відміну від споживчого кредиту готівкою, немає необхідності щоразу обумовлювати суму кредиту. Розмір кредитного ліміту встановлюється один раз при оформленні кредитної картки.